محل تبلیغات شما

#شهید_امروز

شهید علی اکبر حجازی

پدرم از بندرعباس برایش كت‌وشلوار آورده بود. یك روز كه نیازمندی از بندرگز را دید، او را به خانه آورد و از او با چای و غذا پذیرایی كرد. کت و شلوار را هم به او هدیه داد!

کمربند مشکی تکواندو داشت. از جبهه كه می‌آمد، به كوهستان می‌رفت و وقت خود را صرف آموزش نظامی سپاه می‌كرد. البته هر بار كه به جبهه می‌رفت، چون به خط مقدم علاقه‌مند بود، اكثراً مجروح می‌گشت!

در همه کارهای خانه کمکم می‌کرد. شب‌ها که از خواب بیدار می‌شد و می‌دید دارم بچه را آرام می‌کنم، او را از دستم می‌گرفت و می‌گفت: تو برو استراحت کن. حالا نوبت من است که بچه را نگهدارم.

شهید علی اکبر حجازی

سیدعلی‌اکبر حجازی در سپاه پاسداران گلوگاه، به فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی مشغول شد. در رشته رزمی تكواندو موفقیت چشمگیری داشت؛ تا جایی كه توانست با پشتكار و علاقه‌اش، موفق به دریافت كمربند مشكی شود.

در وصیتش نوشته بود:
امروز باید از اسلام عزیز دفاع کرد. ما باید با سلاح متکی به #ایمان بجنگیم زیرا با ایمان است که رزمندگان اسلام به پیروزی‌های چشمگیری دست می‌یابند. #پروردگارا! تو خود آگاه هستی که تنها برای تو و برای اسلام تو قدم در این راه نهاده‌ام و لباس سبز شهادت سپاه را بر تن کرده‌ایم و برای اینکه این جامعه را #زمینه‌ساز مهدی (عج) گردانیم به پا خاستیم نه برای هوا و هوس و نه برای مقامی و یا چیز دیگری. بارالها! تو خود آگاه هستی که هدفم جز تو کسی نیست.» 

#گلوگاه #سید_صادق_عراق

پاسدار شهید سید علی‌اکبر حجازی

تولد: اول بهمن ۱۳۴۳ گلوگاه-مازندران

متأهل، پدر سه فرزند

فرمانده گروهان لشگر ۱۰ سیدالشهدا

شهادت: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۶۷ سید صادق-عراق، عملیات والفجر ۱۰

با یاد #شهدا تازه بمانید:

وقتی امام از جمله آن زن مازندرانی منقلب شد

شهید صفرعلی عنایتی

طلبه شهید ناصرالدین متاجی امیررود

تو ,كه ,اسلام ,سپاه ,ایمان ,هستی ,هستی که ,و برای ,بچه را ,آگاه هستی ,خود آگاه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

marusolu javadnazarluu کار دله هنوزم که هنوزه دوسش دارم NFL Wholesale Cincinnati Bengals Jerseys Is A Sport Sprite, Buy Your Favorite Thing. atoperiz خاطرات سیاه سفید خدا محبت است شهدا شرمنده ایم... نمایندگی خانم های مسافر Clifford's receptions