محل تبلیغات شما
به مناسبت سالگرد شهادتش در ۲۴ آذر ۱۳۶۳

شهید برزو درویشی شاهکلائی
این چند خطی را که در زیر می‌نویسم متن وصیت‌نامه این حقیر برزو درویشی می‌باشد که بعد از شهادت به دست شما می‌رسد.

من در زندگی نتوانستم آن‌طور که باید و شاید #شکرگزار نعمات خدا باشم. از شما عزیزان تقاضا دارم که برایم طلب #آمرزش کنید. اگر از من بدی دیدید و یا شنیدید، مرا حلال کنید و به بزرگی خودتان مرا ببخشید.

پدر و مادر عزیزم! اگر نتوانستم وظایف خودم را نسبت به شما انجام دهم، از من راضی باشید. چون شما خیلی بر گردن من حق دارید و اگر به خاطر اسلام و انقلاب اسلامی و فرمان امام نبود، به هیچ وجه حاضر نبودم بدون رضایت شما حرکاتی از خودم نشان دهم و امیدوارم شما با نثار خون من به انقلاب، خود را در قبال انقلاب بیشتر مسئول بدانید و بیشتر به صحبت‌های #امام ایمان داشته باشید و تا آخرین قطره‌های خون خود دست از امام بر ندارید و او را همیشه یاری کنید و به #دنیا و اموال کمتر فکر کنید.

در ضمن، #ضدانقلابیون و کسانی که به #ولایت‌فقیه اعتماد ندارند در تشییع جنازه من شرکت نکنند و از شما ملت #حزب‌الله می‌خواهم اجازه ندهید تا این‌ها از این بیشتر به انقلاب ضربه بزنند و به #مساجد بیشتر اهمیت بدهید و کمک به #جبهه‌ها را فراموش نکنید.

با یاد #شهدا تازه بمانید:

وقتی امام از جمله آن زن مازندرانی منقلب شد

شهید صفرعلی عنایتی

طلبه شهید ناصرالدین متاجی امیررود

امام ,انقلاب ,برزو ,درویشی ,نتوانستم ,وصیت‌نامه ,و به ,از من ,بیشتر به ,کنید و ,برزو درویشی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فرش شویی و مبل شویی Otaku Sekai دانش اموز برتر George's style sijuggbigca گلچین مطالب وب taulordmemad سایت اطلاع رسانی آقای دكتر علی حمداله زاده گل muttsimensca Pearl's info